O mnie

Zamaszyście Podpisana, Zamaszysta, Blondynka w podróży.
innymi słowy- Barbara Kaleńczuk.

kontakt@zamaszysta.pl

KIM JESTEM?

Do niedawna pracowałam jako zastępca kierownika sklepu odzieżowego. Obecnie staram się spełniać na stanowisku specjalisty do spraw Marketingu. To głównie dzięki Wam i temu miejscu w Internecie :)! Jestem pół-absolwentką studiów dziennikarskich i pełnoprawną absolwentką kierunku o nazwie socjologia mody.  

Mam 27 lat na karku, troszkę przeżyć i doświadczeń już za mną, a jeszcze więcej przygód mnie czeka - wiem o tym. Miałam okazję w swoim życiu zaliczyć kilka istotnych spraw  - roztyłam się, potem schudłam 25 kilo. Zostałam zwolniona z pracy, tydzień później pracowałam w nowej. Te i inne doświadczenia sprawiają, że wiem, że nie wolno się nam nigdy poddawać.

Jestem zamaszystym uparciuchem.


CO ROBIĘ?


Piszę, tańczę, ćwiczę, recytuję, robię sobie zdjęcia i przebieram się 10 razy dziennie. Jak chcesz, to mogę też zaśpiewać - ale tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność! ;) 

PO CO TO ROBIĘ?


Jak miałam 10 lat dostałam moją pierwszą piątkę z języka polskiego za opowiadanie o mojej rodzinie. Pani Polonistce tak spodobała się moja praca, że przeczytała ją na głos najpierw całej klasie, a potem rodzicom na zebraniu. Od tamtego momentu w moim sercu i głowie wykluła się myśl, że w sumie lubię pisać, a nawet całkiem nieźle mi to wychodzi.

DO KOGO KIERUJĘ MOJE POSTY?


Do każdego z nas. Do mnie samej. Do moich przyjaciół, znajomych. Do przypadkowego czytelnika.

Wszyscy bywamy zagubieni w tym świecie. Zapominamy o priorytetach, o szlachetnych cechach charakteru, o marzeniach. Moim celem jest przypomnieć tym wszystkim zapominalskim o tym, co jest ważne, na jakie sytuacje winniśmy zwracać uwagę. Nie chcę nikomu mówić jak ma żyć i się zachowywać.


Chcę inspirować.


I będę to robić, dopóki starczy mi zręczności w palcach i trzeźwego umysłu w głowie!

Pytania? Współpraca? Inne ciekawe propozycje? Kieruj tu: kontakt@zamaszysta.pl