czwartek, 23 czerwca 2016

Rewolucje, rewolucje!

Witajcie,
Ostatni czas, przez jaki nie mieliście okazji czytać moich postów, starałam się wynagradzać Wam poprzez aktywne działanie na moich innych kanałach społecznościowych.

FACEBOOK(<-klik) oraz INSTAGRAM (<-klik) dosłownie pękały w szwach od moich luźnych przemyśleń i motywacji dnia codziennego.

Słuchajcie... Dojrzewałam, dojrzewam i w końcu: uważam, że dojrzałam, do tego, żeby dzielić się z Wami zajaweczką na bieżąco, za pomocą tego kanału. Wracamy z powrotem na bloga! Cieszycie się?

A na blogu, jak i u mnie (ale to już nie dziś, pozwólcie, że nie będę próżna i choć raz nie pogadamy o mnie!;), zmiany, zmiany, zmiany! Przedstawiam Wam efekt mojej ostatniej pracy - nowy layout. Mam nadzieję, że spodoba Wam się. Włożyłam w niego sporo nerwów, pracy, no i to wszystko przy akompaniamencie łaciny podwórkowej (no cóż... jestem bardzo ambitna, a jak mi coś nie wychodzi, to wiecie... nerwy wchodzą na pierwszy plan).

Postanowiłam, że nie będę robiła z bloga śmietnika i będę poruszać tylko trzy tematy, na jakie czuję, iż winnam się wypowiadać. Zatem będziecie mogli poczytać o:
->mojej motywacji

Dla ułatwienia sprawy pogrupowałam dla Was wszystkie dotychczasowe posty pośród te trzy kategorie.

Panta Rhei, życie płynie. Zmienia się. Ja również się zmieniam. Dla siebie, dla Was. Po to, żeby udowodnić i sobie i Wam, że wszystko jest w zasięgu ręki. Zmieniam też bloga. Mam nadzieję, że na lepsze ;).

Piszcie co myślicie. Podoba Wam się? Co byście zmienili?

~Zamaszyście Podpisana


2 komentarze:

  1. Zdjęcie w tle daj na całą szerokość strony :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ooo dzieny! Nad logiem jeszcze trwają prace, ale trafna uwaga!

      Usuń