poniedziałek, 22 grudnia 2014

(przed)Świąteczna Kutia

(przed)Świąteczna KutiaNieubłaganymi krokami, w zastraszającym tempie, zbliżają się najbardziej rodzinne polskie święta w roku. Już za kilka dni, a nawet, rzec można, chwilpare, staniemy przed dokonywaniem znaczących dla nas wyborów życiowych. Każdy z nas zmuszony będzie otworzyć swoją szafę, garderobę, rozsunąć szuflady komody, czy poprzeglądać półki na regałach, w celu skompletowania odpowiedniego dla siebie stroju na wieczerzę,(i kilka kilogramów dalej) śniadanie-obiad-kolację-śniadanie-etcetera. Swoją drogą zauważcie jaką zabawną sytuację tworzą nam święta - większość, owszem nie wszyscy, udają się do swych najbliższych na najmniej wyuzdaną kolację ze śniadaniem, pozbawioną jakiegokolwiek akcentu erotyki i flirtu. Śmieszne, nie? No ale ja nie o tym!  W każdym razie - każdy z nas, każdy, starał się będzie  zamienić w niezwykle eleganckiego, dostojnego- po prostu- strojnisia. Jak paw stroszący piórka i my będziemy kreować się w jak najlepszy sposób, jaki tylko jesteśmy w stanie.

W związku z tym ja postanowiłam wrzucić na przedświąteczny luz. Dla odmiany. Tuż przed świętami chciałabym zaproponować sobie i Wam, stylóweczkę na luzie, acz tematyczną. Jest godzina pierwsza w nocy, więc idealna do składania ubrań i tworzenia essentialu bazującego na koszulce z napisem "Cutie", który nie tylko mi, ale i moim współpracowniczkom skojarzył się z niczym innym, jak z czyniącą w święta nasze wyszczerzone uśmiechy zabawniejszymi, Kutią. Idealny secik do pracy.
t-shirt Cutie - New Yorker
spodnie- New Yorker
buty- New Yorker
nerka - cropp
szminka - manhatan
okulary, bandana - n/nTym samym, kończąc wpis chciałabym zapowiedzieć Wam, że już w następnej notce będzie jeszcze zabawniej. Zaprezentuję Wam jedyne, słuszne pierniczenie, jakie pojawi się kiedykolwiek na tym blogu.

Pozdrawiam serdecznie,

Zamaszyście Podpisana


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza